Архієрейська Божественна Літургія на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці.

+ Дивитись фото

04 грудня 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі святого Георгія Побідоносця міста Могилів-Подільського.

Міжнародний день людей з особливими потребами

+ Дивитись фото

03 грудня 2019 року, до міжнародного дня людей з особливими потребами відбулась акція «Подаруй ложку  солодощів до дня інвалідів». Настоятель храму святої великомучениці Параскеви П’ятниці села Немія Могилів-Подільського благочиння протоієрей Віталій відвідав Яришівський психоневрологічний будинок-інтернат де були роздані солодощі та інші подарунки.

Архієрейська Божественна Літургія в с. Теклівка Шаргородського району

+ Дивитись фото

23 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію в честь вшанування Дня пам'яті Святителя Нектарія Егінського в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Теклівка Шаргородського району.

Архієрейська Божественна Літургія в храмі святого Олександра Невського міста Могилів-Подільського

+ Дивитись фото

22 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниці» в храмі святого Олександра Невського міста Могилів-Подільського.

Освячення нового храму та Божественна Літургія в селі Мала Тернівка Крижопільського благочиння

+ Дивитись фото

21 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив освячення нового храму та Божественну Літургію в честь архистратига Божого Михаїла.

Архієрейська Божественна Літургія в Свято-Дмитрівському храмі смт.Крижопіль

+ Дивитись фото

19 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію в Свято-Дмитрівському храмі смт.Крижопіль.

Архієрейська Божественна Літургія в Свято-Михайлівському храмі села Біляни

+ Дивитись фото

17 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургія в Свято-Михайлівському храмі села Біляни Мурованокуриловецького благочиння.

Архієрейська Божественна Літургія в Галайківському Свято-Преображенському чоловічому монастирі

+ Дивитись фото

14 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію в Галайківському Свято-Преображенському чоловічому монастирі.

Архієрейська Божественна Літургія в Лядівському скельному Свято-Усікновенському чоловічому монастирі

+ Дивитись фото

10 листопада 2019 року, митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію в Лядівському скельному Свято-Усікновенському чоловічому монастирі.

Сторінки

Підписатися на Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви RSS