Архієрейський візит митрополита Агапіта у республіку Молдову

+ Дивитись фото

23 квітня 2018 року, у понеділок седмиці третьої після Пасхи, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт взяв участь у святковому богослужінні з нагоди дня тезоіменитства єпископа Єдинецького і Бричанського Никодима.

Архієрейська Літургія у неділю третю після Пасхи

+ Дивитись фото

22 квітня 2018 року, у неділю третю після Пасхи, святих жінок-мироносиць, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив Пізню Божественну Літургію у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Радониця. Поминання спочилих

+ Дивитись фото

17 березня 2018 року, у вівторок, у радоницю - день особливого поминання спочилих, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Архієрейську Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Теклівка Шаргородського благочиння.

Світле Христове Воскресіння. Пасха

+ Дивитись фото

У ніч з 7 на 8 квітня 2018 року правлячий архієрей Могилів-Подільської єпархії митрополит Агапіт очолив Пасхальну заутреню та Святкову Літургію у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Утреня Великої суботи з чином погребіння Святої Плащаниці

+ Дивитись фото

6 квітня 2018 року у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця  міста Могилева-Подільського митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт

Утреня Великої П'ятниці

+ Дивитись фото

5 квітня 2018 року, у четвер під час утрені, у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського було звершено богослужіння, під час якого було прочитано дванадцять Євангелій Святих Страстей Господа нашого Іісуса Христа.

Утреня Великої П'ятниці

Святкова Архієрейська Літургія у свято Входу Господнього у Єрусалим

+ Дивитись фото

1 квітня 2018 року, у неділю шосту (неділю Ваій, або квітоносну чи Вербну неділю), митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив Пізню Божественну Літургію у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Всенічне бдіння напередодні свята входу Господнього у Єрусалим

+ Дивитись фото

31 березня 2018 року, у суботу ввечері, напередодні Вербної неділі, у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського було звершено Всенічне бдіння, яке очолив правлячий архієрей Могилів-Подільської єпархії митрополит Агапіт.

Сторінки

Підписатися на Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви RSS