У 95-ту річницю явлення Божої Матері близько 15 тисяч вірян прийшли Хресною ходою на Іосафатову долину на Вінниччині

+ Дивитись фото

15 серпня на Вінниччині, у Шаргородському районі, відбулася традиційна Хресна хода на Іосафатову долину, до місця явлення у 1923 році Пресвятої Богородиці. Хресну ходу очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Разом з владикою Симеоном у ходы взяли участь архієреї: митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, єпископ Фастівський Даміан та єпископ Ладижинський Сергій, а також священики з різних єпархій УПЦ та близько 15 тисяч вірян (за даними правоохоронних органів).

Архієрейське богослужіння у свято Винесення чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та освячення Хреста

+ Дивитись фото

14 серпня 2018 року, у свято Винесення чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та початок Успенського посту, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив Святкову Літургію у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Архіпастирський візит у Піщанське благочиння

+ Дивитись фото

11 серпня 2018 року, у день, коли Церквою молитовно вшановується різдво святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт зі своїм архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенський храм смт. Піщанка, у якому звершив  Божественну Літургію.

Престольне свято Галайківського Свято-Преображенського монастиря

+ Дивитись фото

9 серпня 2018 року, у день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт після урочистої зустрічі очолив Святкову Літургію з нагоди престольного свята Галайківського Свято-Преображенського чоловічого монастиря.

Митрополит Агапіт взяв участь у святковому богослужінні з нагоди дня тезоіменитства єпископа Ладижинського Сергія

+ Дивитись фото

18 липня 2018 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт співслужив за Святковою Літургією з нагоди молитовного вшанування дня пам'яті обретіння чесних мощів преподобного Сергія, ігумена Радонезького та дня тезоіменитства вікарного архієрея Тульчинської єпархії - єпископа Ладижинського Сергія Аніцоя.

Первоверховних апостолів Петра і Павла

У день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла богослужіння в Лаврі очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Напередодні ввечері Предстоятель Української Православної Церкви звершив всенічне бдіння у Великій церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Ікони Божої Матері "Троєручиця"

+ Дивитись фото

11 липня в день молитовної пам’яті явління ікони Пресвятої Богородиці Троєручиця керуючий Могилів-Подільською єпархією Високопреосвященніший Агапіт, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський архієрейське богослужіння в Свято-Іонинському монастирі міста Київ.

Митрополит Агапіт взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 95-тої річниці Калинівського чуда

9 липня 2018 року, у понеділок седмиці сьомої після П'ятидесятниці, у місті Калинівці Вінницької області відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 95-тої річниці Калинівського чуда, яке сталося у 1923 році, - з Хреста, який стояв біля дороги і був прострелений п'яним червоноармійцем, потекла кров.

Неділя шоста після П'ятидесятниці

+ Дивитися фото

8 липня 2018 року, у неділю шосту після П'ятидесятниці, правлячий архієрей Могилів-Подільської єпархії митрополит Агапіт звершив Пізню Літургію у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Архієрейська Божественна Літургія у Лядівському скельному монастирі

+ Дивитись фото

1 липня 2018 року, у неділю п'яту після П'ятидесятниці, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Божественну Літургію у Лядівському Усікновенському скельному чоловічому монастирі.

Сторінки

Підписатися на Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви RSS