Архієрейське богослужіння у храмі Олександра Невського міста Могилева-Подільського

+ Дивитись фото

22 листопада 2017 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Святкове Богослужіння у храмі князя Олександра Невського міста Могилева-Подільського з нагоди молитовного вшанування місцевої святині - ікони Божої Матері "Скоропослушниця".

Неділя 24-та після П'ятидесятниці

+ Дивитись фото

19 листопада 2017 року, у неділю 24-ту після П'ятидесятниці, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив Пізню Літургію у кафедральному соборі на честь великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана Асійських

+ Дивитись фото

14 листопада 2017 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Святкову Літургію у Галайківському Свято-Преображенському чоловічому монастирі з нагоди престольного свята обителі, - пам'яті святих мучеників Косьми і Даміана Асійських.

Неділя 23-тя після П'ятидесятниці

+ Дивитись фото

12 листопада 2017 року, у неділю 23-тю після П'ятидесятниці, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив Пізню Літургію у кафедральному соборі на честь великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Богослужіння в Галайківському чоловічому монастирі

+ Дивитись фото

10 листопада 2017 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Архієрейську Божественну Літургію у Свято-Преображенському Галайківському чоловічому монастирі.
Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили настоятель монастиря архімандрит Феодосій Худик та гості у священному сані.

Неділя 21-а після П’ятидесятниці

+ Дивитись фото

29 жовтня 2017 року, у неділю 21-шу після П'ятидесятниці, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив першу Божественну Літургію у Свято-Пантелемонівському храмі села Лядово Могилів-Подільського благочиння.

Архієрейське богослужіння у храмі преподобної Параскеви Сербської села Немії

+Дивитись фото

27 жовтня 2017 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив Святкову Літургію у храмі преподобної Параскеви Сербської села Немії Могилів-Подільського району.

Освячення двох храмів і Святкова Літургія на Буковині

+ Дивитись фото

26 жовтня 2017 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт разом із сонмом архієреїв Української Православної Церкви на чолі із Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм звершили освячення двох храмів Свято-Успенського чоловічого монастиря села Кулівці Чернівецької області (на честь великомученика Георгія та преподобних отців Оптинських і святителя Тихона) і Божественну Літургію з нагоди свята на честь Іверської ікони Божої Матері та пам'яті преподобного Веніаміна Печерського.

Неділя 19-та після П'ятидесятниці

+ Дивитись фото

15 жовтня 2017 року, у неділю 19-ту після П'ятидесятниці, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт очолив пізню Божественну Літургію у кафедральному соборі великомученика Георгія Побідоносця міста Могилева-Подільського.

Сторінки

Підписатися на Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви RSS